...

Co oznacza Homeo-Farmakopunktura

Co oznacza Homeo-Farmakopunktura

Niesamowita metoda terapii
Nowotwory, choroby serca czy uzależnienia to jedne z najczęstszych przyczyn zgonów w naszym kraju. Medycyna akademicka nieraz nie zdaje egzaminu w tych przypadkach. Przeważnie lecząc jedno schorzenie – działamy negatywnie na resztę organizmu, co prowadzi do kolejnych konsekwencji zdrowotnych. Z pomocą przychodzi tajemniczo brzmiąca Homeo-Farmakopunktura ® , opierająca się na słowach Hipokratesa: „Primum non nocere – Po pierwsze nie szkodzić”

 

Ciężko sobie wyobrazić formę terapii, która byłaby skuteczna i co najważniejsze bezpieczna. Często bywa, że niektóre metody przynoszą jeszcze większe zdrowotne tarapaty.  Na rynku nie brak też samozwańczych uzdrowicieli, patrzących wyłącznie na zysk. W przypadku Homeo-Farmakopunktury ®, terapię wykonujemy sami, (bez konieczności posiadania szerokich predyspozycji) tak zwanymi Emitorami Białego Ozyrysa. Każdy emitor posiada w swoim wnętrzu różnego rodzaju zioła, makro i mikro elementy czy też leki, których energia trafia tylko i wyłącznie do tego punktu w organizmie, który jej potrzebuje. Kolejnym powodem, dla którego jest to bezpieczna metoda, jest fakt, że nie możemy przedawkować tej energii. Białe Ozyrysy posiadają własną falę nośną i możliwość działania na więcej niż jedną osobę. Terapii poddawać można również dzieci i zwierzęta. Emitor zakończy swoją pracę, gdy organizm zostanie nasycony energią danej substancji i nie będzie potrzeby dalszej emisji. Nie są to jednak przyrządy jednorazowego użytku, dzięki odpowiedniej wewnętrznej konstrukcji, z Ozyrysów można korzystać kilkadziesiąt lat. Można zlikwidować nimi takie schorzenia i dolegliwości jak np.: bóle głowy, bezsenność, choroby kobiece (cysty, guzy, bezpłodność i inne), choroby immunologiczne, choroby serca i układu krążeniowego, choroby układu oddechowego, nerwice, choroby przemiany materii, choroby skóry, uzależnienia, zaburzenia hormonalne (tarczyca i inne), zwyrodnienia kostne oraz wiele innych dolegliwości.

Co oznacza Homeo-Farmakopunktura ® i kto jest Twórcą tej metody?

Homeo – jak homeostaza, stan równowagi organizmu, który jest utrzymywany dzięki samoregulującym się mechanizmom. Utrzymanie jej jest niezbędne do życia i odnosi się do tysięcy parametrów w organizmie człowieka.

Farmako – jak farmakoterapia, czyli kuracja przy pomocy leków.

Punktura – punkt

Wszystkie te trzy człony tworzą nazwę holistycznej metody terapeutycznej, którą opracował w latach osiemdziesiątych św. pamięci, wybitny radiesteta Pan Leszek Tulik, który również jest autorem książki pt.: „Radiestezja w nowej szacie czyli Homeo-Farmakopunktura”. Obecnie dalsze prace związane z Emitorami Białego Ozyrysa kontynuuje syn, mistrz radiestezji Pan Jerzy Tulik. Istotnym aspektem skutecznej terapii jest profilaktyka i działanie na przyczynę dolegliwości, a nie na jej przykre skutki. Dopiero gdy dotrze się do źródła problemu, można zlikwidować jego reperkusje. Bywa, że za prozaiczne objawy odpowiadają wewnętrzne dysfunkcje. Dla przykładu za problemy z ciśnieniem mogą odpowiadać nerki. Pan Jerzy Tulik przeprowadza radiestezyjną ocenę stanu zdrowia (diagnozę/analizę organizmu), dzięki której możemy się dowiedzieć co się dzieje w naszym organizmie i dobrać odpowiednie Emitory Białego Ozyrysa by zlikwidować przyczyny i skutki złego stanu zdrowia. Taką diagnozę można wykonać w Zabrzu, w Centrum Karnak (lub za pomocą teleradiestezji – przysłanie specjalnie przygotowanego zdjęcia), w którym również obywają się cieszące się sporym zainteresowaniem, dwustopniowe kursy poświęcone m.in. wyżej wymienionej metodzie terapii jak i radiestezji. Bywa, że dodatkowo słuchacze decydują się na kurs zawodowy, który otwiera ścieżkę do legalnego i zatwierdzonego przez Izbę Rzemieślniczą zawodu radiestety.

Agnieszka Moj

Zobacz także

Terapia refleksologią stóp odmienia życie

Radiestezja na co dzień, czyli z wahadłem na zakupy

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.