...

Totalna Biologia

Czym jest Totalna Biologia/Recall Healing?

Totalna biologia jest metodą, która pozwala zrozumieć działanie organizmu z biologicznego punktu widzenia. Zakłada, że źródło każdej choroby leży w psychice – są to silne, negatywne, czasem długotrwałe emocje. Gdy umysł nie jest w stanie sobie z nimi poradzić, pojawia się choroba, będąca doskonałą odpowiedzią na wewnętrzny konflikt.
Nie trzeba walczyć ze schorzeniami, ponieważ wszystkie zmiany w organizmie są sensowne i służą naszemu przetrwaniu. Należy znaleźć przyczynę i zająć się nią. To nowe spojrzenie daje nadzieję.

W czym pomaga Totalna Biologia?

Totalna Biologia daje sposobność dotarcia do swoich dramatycznych wydarzeń i wydarzeń rodzinnych. Uświadomienie przyczyn prowadzi do zmiany myślenia, rewizji emocji i podjęcia odmiennych niż do tej pory działań. To z kolei bezpośrednio wpływa na poprawę stanu zdrowia.
Totalna Biologia może pomóc w uzdrawianiu z chorób fizycznych, psychicznych oraz problemów emocjonalnych.
Sesja Totalnej Biologii może być pomocna jeśli obserwujesz:

  • nadmierny stres, brak koncentracji, problemy z pamięcią
  • bóle kręgosłupa, mięśni, stawów, reumatyzm, rwa kulszowa, fibromialgia,
  • bóle brzucha, problemy trawienne,
  • częste stany zapalne, zapalenie migdałków, krtani,
  • złe samopoczucie niewiadomego pochodzenia, depresja, melancholia, wypalenie, wyczerpanie.

Dla kogo jest Totalna Biologia?

Totalna Biologia jest odpowiednia dla tych, którzy świadomie podchodzą do swojego życia i tego co się w nim wydarza. Najczęściej z Totalnej Biologii korzystają dorośli. Jeśli choroba dotyczy dziecka pracuje się z rodzicami lub najbliższymi krewnymi.

Jak często można korzystać z Totalnej Biologii?

Częstotliwość spotkań jest bardzo indywidualna. Często jedno spotkanie wystarcza, żeby dotrzeć do sedna problemu. Czasami potrzebne jest przygotowanie: porozmawianie z bliskimi o trudnych, nieraz traumatycznych historiach rodzinnych. Mogą mieć one wpływ na obecne życie jej członków. Nieraz należy wykonać zadanie, które pomaga rozładować rodzinną traumę: wybaczyć, przyjąć do rodziny itp.

Cech Bioenergoterapeutów i Radiestetów to miejsce, w którym pasjonaci i profesjonaliści w dziedzinie Totalnej Biologii mogą się spotkać, dzielić swoją wiedzą i doskonalić swoje umiejętności. Poznaj praktykujących terapeutów Totalnej Biologii zrzeszonych w naszym cechu, którzy zobowiązują się do przestrzegania wysokich standardów praktyki i etyki zawodowej, co przynosi korzyści zarówno terapeutom, jak i ich pacjentom. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych i sympatyków na cykliczne, otwarte spotkania Cechu.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.