...

Obszary działalności

Bioenergoterapia

Bioenergoterapia to technika, która opiera się na wykorzystywaniu energii życiowej obecnej w naszym ciele do przywrócenia równowagi i harmonii. Energia ta, znana również jako bioenergia, prana lub chi, płynie nieustannie przez nasze ciało, a zaburzenia w jej przepływie prowadzą do powstania różnych chorób i dysfunkcji.

Radiestezja

Radiestezja to sztuka wykrywania i mierzenia różnego rodzaju pól i promieniowań.
Wykorzystywana jest w wielu dziedzinach, takich jak geologia, hydrogeologia, archeologia czy zdrowie. Radiesteci naszego Cechu pomagają w poszukiwaniu wód podziemnych, znajdowaniu dobrej lokalizacji na wiercenie studni oraz określeniu kierunku struktur geologicznych. Wykorzystują również swoje umiejętności do określania innych subtelnych energii tak pozytywnych jak i negatywnych. Wyznaczą obszary nieprawidłowości pól energetycznych w domu, mieszkaniu, biurze i na działce. Pomogą w przywróceniu równowagi energetycznej w Twojej przestrzeni.

Radiestezja Terapeutyczna

Radiestezja terapeutyczna to technika terapeutyczna, która wykorzystuje zdolności radiestezji do diagnozowania i leczenia różnych dolegliwości fizycznych, emocjonalnych, mentalnych i duchowych.
Radiestezja to umiejętność wyczuwania i pracowania z energią za pomocą specjalnych narzędzi, takich jak wahadła i różdżki radiestezyjne. Terapeuci radiestezji terapeutycznej używają tych narzędzi do badania pola energetycznego pacjenta i wskazywania obszarów, które wymagają harmonizacji, oczyszczenia lub wzmocnienia. Celem radiestezji terapeutycznej jest przywrócenie równowagi energetycznej człowieka oraz poprawa jego ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia.

Terapia Manualna

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Naturoterapia

Naturoterapia to zbiór metod terapeutycznych bazujących na naturze i nieinwazyjnym oddziaływaniu na organizm prowadzących do przywrócenia pełni zdrowia. Naturoterapia podchodzi do zdrowia w sposób holistyczny. Nie skupia się jedynie na objawach lecz poszukuje przyczyn aktualnego stanu zdrowia oraz korzysta z nieinwazyjnych, a skutecznych metod i technik. Terapie naturalne w swoim szerokim wachlarzu posiadają możliwość diagnozowania (niejednokrotnie nowoczesnym sprzętem). Celem naturoterapii jest przywrócenie pełni zdrowia człowieka i dobrego samopoczucia.

 

Refleksjologia

Refleksologia to praktyka, która otwiera drzwi do zdrowia i równowagi wewnętrznej poprzez stymulację punktów refleksyjnych na stopach, dłoniach, uszach i twarzy. Uważana jest za jedną z najstarszych form terapii. Odzwierciedla przekonanie, że istnieje bezpośrednia zależność między obszarami na stopach, dłoniach i uszach, a różnymi układami i narządami w naszym ciele. Zalety refleksologii są niezwykle liczne. Skorzystać można z jej dobrodziejstw relaksujących jak i prozdrowotnych.

 

Klawiterapia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Astrologia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Totalna Biologia

Totalna biologia / Recallhealing to metoda terapeutyczna, która zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu, w sytuacji kiedy nasz świadomy umysł nie potrafi zająć się traumatycznym wydarzeniem i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.
Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonaniach i zachowaniach prowadzi do uruchomienia wewnętrznych, naturalnych procesów zdrowienia. Innymi słowy: „nasze choroby są przejawem konfliktów, których doświadczamy na co dzień w głębi swojego umysłu i swojej istoty.” Dzięki totalnej biologii możliwy jest powrót do zdrowia według zasady: nazwij to, przyjmij i wyrzuć!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.