Członkowie

 

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ:
↓      ↓      ↓      ↓      ↓      ↓

TERAPIA MANUALNA

  Frysztacka Monika  czytaj więcej

  Pachnik Dorota  czytaj więcej
.

RADIESTETA

  Bogaczyk Maria  czytaj więcej

  Papaj Anna  czytaj więcej

  Tulik Jerzy  czytaj więcej


MASAŻ RELAKSACYJNY

  Frysztacka Monika  czytaj więcej

.
KONCHOWANIE (ŚWIECOWANIE) USZU

  Frysztacka Monika  czytaj więcej

  Gruszka Alina  czytaj więcej

  Mazur Lilianna  czytaj więcej

  Pisula Tomasz  czytaj więcej

 

NATUROPATA, KLAWITERAPEUTA

  Pachnik Dorota  czytaj więcej

 

PSYCHOTRONIK, NUMEROLOG, ASTROLOG, TERAPEUTA, LIFE COACH

  Papaj Anna  czytaj więcej

.

TERAPIE NATURALNE, TERAPIA DŹWIĘKIEM MIS TYBETAŃSKICH I GONGU

  Ślezińska Olga  czytaj więcej

BIOENERGOTERAPEUTA

  Bogaczyk Maria  czytaj więcej

  Frysztacki Krystian  czytaj więcej

  Mazur Lilianna  czytaj więcej

  Pachnik Dorota  czytaj więcej

  Pisula Tomasz  czytaj więcej


PSYCHOCYBERNETYKA

  Bogaczyk Maria  czytaj więcej


TOTALNA BIOLOGIA

  Mazur Lilianna  czytaj więcej

  Pachnik Dorota  czytaj więcej

  Pisula Tomasz  czytaj więcej


ZABIEGI AJURWEDYJSKIE, REFLEKSOLOGIA STÓP I TWARZY,
REIKI, MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ, SAUNA – BECZKA Z DRZEWA CEDROWEGO 

  Gruszka Alina  czytaj więcej


ZIOŁOLECZNICTWO, ZABIEG TERAPII ENERGETYCZNIE ZINTEGROWANEJ, ZBIEG REFLEKSOLOGII ENERGETYCZNEJ

  Mazur Lilianna  czytaj więcej

  Pisula Tomasz  czytaj więcej

 

LISTA CZŁONKÓW CECHU

1. Bartoszek Tadeusz

2. Bieńczak Alicja

3. Bogaczyk Maria  Mistrz

4. Bugiel Andrzej   Mistrz  (Starszy Cechu)

5. Dębski Andrzej

6. Eljasiak Liliana

7. Frysztacka Monika

8. Frysztacki Krystian  Mistrz

9. Gergalov Eduard

10. Gerlich Aurelia

11. Gerlich Teresa

12. Głowacki Artur

13. Gruszka Alina

14. Gwiazda Teresa

15. Halejcio Przemysław  Mistrz 

16. Heliosz Marek

17. Hodór Bronisław

18. Jasztal Kamila

19. Kamińska Iwona  Mistrz

20. Kolorz Katarzyna

21. Koncewicz–Łowińska Elżbieta  Mistrz

22. Krzyżanowska Joanna

23. Legierska-Szpruch Joanna

24. Mazur Lilianna  Mistrz

25. Nowak Grażyna

26. Olender Wojciech  Mistrz

27. Pachnik Dorota  Mistrz  (Sekretarz Zarządu)

28. Papaj Anna  Mistrz

29. Pisula Tomasz

30. Radzioch Katarzyna  Mistrz

31. Rojowska Marta

32. Rojowski Zbigniew

33. Sienkiewicz Janina

34. Skóra Eugeniusz

35. Strzelecka Anna

36. Szulik Jolanta

37. Ślezińska Olga

38. Tulik Jerzy  Mistrz  (Podstarszy Cechu)

39. Wypiór Bożena