...

Gruszka Alina

Alina Gruszka bioenergoterapia

„Nazywam się Alina Gruszka i pomagam ludziom gotowym na zmianę…

Szczególnie upodobałam sobie współpracę z kobietami, których problemy życiowe przyczyniły się do długotrwałych problemów ze zdrowiem. Wykorzystuję swoją wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie, aby pomóc w problemach z jakimi się do mnie zgłaszają. W swojej praktyce wykorzystuję wiele technik terapeutycznych m.in. terapię czaszkowo-krzyżową, wisceralny masaż brzucha, klawiterapię czy masaż bańką.

Od 2016 roku organizuję sesje relaksacyjne z wykorzystaniem dźwiękowych mis kryształowych, gongów, dzwonków koshi. Dźwięki te w prosty i przyjemny sposób pozwalają i pomagają uwolnić zablokowane w ciele emocje. Z wielką pasją wykonuję masaże i zabiegi ajurwedyjskie.

Pracuję holistycznie, łącząc pracę na poziomie umysłu, ciała i duchowości, dopasowując metody do potrzeb moich pacjentów. Z wielką pasją wykonuję masaże i zabiegi ajurwedyjskie, dzięki którym pomagam ludziom osiągnąć równowagę ciała i umysłu.

Jestem zwolenniczką medycyny naturalnej, ziołolecznictwa, medycyny ajurwedyjskiej, naturalnej pielęgnacji ciała, jogi oraz ćwiczeń Qigong.„

 

Pomysł na otwarcie HOLITON Studio Terapii Naturalnych w Rybniku zrodził się po wielu latach praktykowania różnych terapii naturalnych. Myślą przewodnią tego miejsca jest dbałość o zdrowie swoje i najbliższych.

Nasze ciało wpływa na nasze myśli i odwrotnie: nasze myśli wpływają na nasze ciało, odczuwanie i codzienną egzystencję. Sposób w jaki żyjemy, odżywiamy się, pracujemy powodują, że bardzo często dochodzi do zaburzeń w naszym ciele, dlatego kluczowym celem naszej pracy jest znalezienie przyczyny wystąpienia tej dysfunkcji.

Skupiamy się na stworzeniu odpowiednich warunków w ciele oraz umyśle człowieka, które przyśpieszą powrót do stanu równowagi, spokoju, radości z życia i tym samym do zdrowia.

W HOLITON Studio Terapii Naturalnych wspieramy proces przywrócenia prawidłowej pracy naszych komórek wieloma metodami i z pewnością każdy znajdzie taką, która pozwoli na przywrócenie dobrostanu.

 

Oferta HOLITON :

MASAŻE

TERAPIE

 RUCH

 

Organizujemy koncerty, spotkania oraz warsztaty  -zobacz nasze aktualne WYDARZENIA.

Alina Gruszka bioenergoterapia jest członkiem Śląskiego Cechu Bioenergoterapeutów i Radiestetów w Rybniku

Obszary działalności

Materiały Aliny Gruszka

Skontaktujmy się!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.