...

Weekend w Pałacu w Nieznanicach 2024

Weekend w Pałacu w Nieznanicach 2024

Zapraszam do klimatycznego miejsca na Śląsku na regenerujący, rozwijający i karmiący dla ciała i ducha pobyt w Pałacu z jogą powięziową oraz warsztatami z refleksologii, klawiterapii i bioenergoterapii.
Pałac Nieznanice to urokliwe miejsce prowadzone z wielkim zaangażowaniem przez dwie cudowne kobiety. Więcej szczegółów na stronie http://www.nieznanice.pl
Będziemy zakwaterowani w pawilonie Deva i będziemy tam mieć całkowitą swobodę. Pokoje są dwuosobowe z łazienkami. Każdy pokój ma bezpośrednie wyjście na mini taras na zewnątrz.
W pawilonie znajduje się SPA z ofertą zabiegów i masaży, na które można się zapisywać bezpośrednio w Pałacu, jest tam także piękna sala, gdzie będziemy praktykować.
Program:
Piątek 10.05.2024
Godz.16.00 zakwaterowanie
Godz. 17.00- 18.30 joga – sesja powitalna
Godz. 18.30 kolacja
Godz. 19.30 wykład Iwony Kamińskiej – Podłączenia energetyczne i ich wpływ na nasze życie
Wykład będzie poświęcony podłączeniom energetycznym jakich nieświadomie doświadczamy od innych ludzi na poziomach subtelnych . Na przykładzie konkretnych przypadków osób, które diagnozowałam opowiem jak wielki wpływ na nasze życie ma „ nie nasza” energia Tzw. dobrej energii nie czujemy , natomiast tzw. zła energia determinuje nasze zdrowie, wpływa na sytuacje międzyludzkie , pracę zawodową nasze życie i naszych najbliższych. Historie, które przytoczę pokażą niewiarygodną moc jaką ma ludzka energia. Na zajęciach zdiagnozuję każdego indywidualnie czy aktualnie ma tzw. obce podpięcia energetyczne , oraz pokażę jak się oczyszczać i zabezpieczać przed kolejnymi podłączeniami.
Godz. 21.00 medytacja
Sobota 11.05.2024
Godz. 7.30 medytacja
Godz. 8.00-9.30 joga powięziowa -prowadzi Bogumiła Moskwa
Godz. 9.30 śniadanie
Godz. 10.30 – 13.00 warsztaty refleksologii ciała i klawiterapii z Wiolą Szojdą
Godz. 13.00 obiad
Godz. 15.00-16.30 joga powięziowa
Godz. 17.00 kolacja
Godz. 18.00 – 21.00 Rodzinne Połączenia Energetyczne – Kotwica czy Skrzydła?
Warsztat Iwony Kamińskiej
Energetyczne połączenie Ciebie i Twojej Matki. Jaki ma wielki wpływ na Twoje życie ?Jaki ma wielki wpływ na Twoje dorosłe Dzieci ? Pewnie wiesz, że najsilniejszą więź ma matka z dzieckiem. Nieraz odczułaś/eś wpływ rodziców na Twoje dorosłe życie. Wpływ dzieciństwa na obecne wybory i decyzje. A może cały czas pozostajesz w ścisłym połączeniu energetycznym z rodzicami? Może odczuwasz zastój w życiu, nie masz odwagi i czujesz się ograniczony ? Na zajęciach, w ramach doświadczenia , zdiagnozuję każdego uczestnika spotkania pod kątem połączenia energetycznego z Matką lub ze swoimi dorosłymi Dziećmi. Kiedy jest połączenie ? Co jest przyczyną ? Jak to rozpoznać u siebie i naszych znajomych ? Na warsztatach poznamy metody likwidowania połączeń z korzyścią dla obu stron. Pokażę, jak można dać sobie skrzydła odłączając się energetycznie od swojej Matki. Pokażę jak można dać dorosłym dzieciom skrzydła dając im wolność energetyczną Wyłącznie na przykładzie diagnozowanych przeze mnie osób opowiem jak ogromny wpływ mają te połączenia na nasze życie
Niedziela 12.05.2024
Godz. 7.30 medytacja
Godz. 8.00-9.30 joga powięziowa
Godz. 9.30 śniadanie
Godz. 11.00 – 13.00 joga powięziowa – wzmocnij centrum ????
Godz. 13.00 obiad
Godz. 14.00 zakończenie i wyjazd
Zgłoszenia na adres email: sankalpa.rybnik@gmail.com, lub Messenger.
Whats up lub tel. 668 114 147.
Cena 1300 zł do 15 kwietnia, po tym terminie cena wzrasta do 1400 zł
Miejsce rezerwuje bezzwrotny zadatek w wysokości 300 zł na konto
40 1050 1403 1000 0097 1902 7121.
Pozostała Kwota przelewem na konto przed wyjazdem lub gotówką na miejscu.
Jeśli potrzebujesz fakturę napisz do mnie o tym.
OPIS
Joga powięziowa to łagodna forma hatha jogi, która jest świadomym kierowaniem uwagi na odczucia z ciała przez obecność i oddech, świadome, intencjonalne odpuszczanie (napięć) z wykorzystaniem grawitacji. Joga powięziowa pracuje na liniach taśm powięziowo-mięśniowych przywracając plastyczność i swobodę ślizgu poszczególnym warstwom w ciele usprawniające tym samym ruchomość i zakresy ruchu. Więcej na ten temat na stronie www.joga-rybnik.pl
Prowadzące:
Bogumiła Moskwa – Jestem absolwentką studiów podyplomowych w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie, kierunek: „Joga w profilaktyce i terapii” pod kierunkiem Marii Puls. Praktykuję jogę od 2011 roku, uczę od 2015 roku, regularnie uczestniczę w warsztatach pogłębionej praktyki i seminariach w celu doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy. W oparciu o praktykę własną buduję zaufanie do siebie. Bardziej słucham niż mówię.
Od ukończenia studiów w 2015 roku zbieram doświadczenie zawodowe prowadząc regularnie, otwarte zajęcia dla osób zainteresowanych zdrowym trybem życia i poprawą jego jakości poprzez m.in lepszy kontakt z ciałem. Ukończyłam szkolenie nauczycielskie jogi powięziowej integralnie I i II st. pod kierunkiem Wojciecha Karczmarzyka w Krakowie.
Prowadzę Studio Jogi w Centrum w Rybniku.
Wioletta Szojda -dyplomowany refleksolog i nauczyciel zawodu. Specjalozuje się w pracy z refleksologią ciała i klawiterapii. Prowadzi szkolenia,warsztaty w Cieszynie, Bielsku Białej oraz organizuje wyjazdy warsztatowe w Polsce.
Refleksologia
Wspomaganie leczenia i szukanie zdrowia w schorowanym ciele, to między innymi rola refleksologii. Terapeuta Refleksolog poprzez pracę na refleksach umiejscowinych na całym ciele doprowadza organizm do równowagi. Celem zabiegu jest wyregulowanie procesów zachodzących w organizmie dzięki stymulacji odpowiednich punktów.
Iwona Kamińska-Mistrzyni Bioenergoterapii.
Zajmuję się bardzo wąską dziedziną a mianowicie diagnostyką z poziomu podświadomości. Mając dostęp do poziomu ludzkiej podświadomości nie ma pytań bez odpowiedzi. Mając dostęp do ludzkiej podświadomości nie ma problemów i tematów których nie można zdiagnozować. Nie znajdziesz mnie w necie , w mediach społecznościowych , nie zobaczysz i nie usłyszysz w sieci. Jestem w realu, tylko dla ludzi świadomych. Widząc jak zmieniam na lepsze Wasz los wiem, że to co robię jest najpiękniejszym darem mojego życia.

Zobacz także

Terapia refleksologią stóp odmienia życie

Radiestezja na co dzień, czyli z wahadłem na zakupy

10 maja, 2024

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.