Wojciech Olender

Jasnowidz, bioenergoterapeuta, chiropraktyk

Regeneruję w JASNOWIDZENIU ciała subtelne oraz rozbudowuję połączenia z Duszą. Dzięki temu, Twoje życie stanie się nadzwyczajnie ciekawe i będziesz pełen cudownych inspiracji.

Wojciech Olender Jasnowidz
Jasnowidz

C - Ciało

Na poziomie ciała pomagam jako chiropraktyk oraz dietetyk. Uwolnienie napięć mięśniowych pozwala nabrać wiarę, że lekkie ciało chętniej wspiera zmiany. Teraz jest czas, gdy 70% osób przychodzi z dolegliwościami bólów szyjnych oraz lędźwiowych. Moją pracę w szczególnych przypadkach wspieram ulubioną przeze mnie klawiterapią. W moim zespole specjalistów jest m.in. Genialny lekarz Mistrz Naturopatii oraz refleksolog.

U - Umysł

Na poziomie umysłu uczę jak myśleć w szczególny i dobry sposób o sobie. Tak, o sobie czyli o Tobie. Jest tak, jak myślisz, że jest. Poznanie siebie i odnalezienie własnej wartości względem swoich marzeń i celów zawsze powinno wzbudzać w Tobie Miłość i prawdę. Zmiana Myślenia, to zmiana własnych przekonań o sobie, ale i zmiana perspektywy. W moim gabinecie można spotkać osoby z pełnego spektrum społecznego. Przychodzą do mnie po porady pielęgniarki, lekarze, zawodowi kierowcy ciężarówek, terapeuci, dyrektorzy, matki wychowujące małe dzieci oraz psycholodzy. W moim zespole specjalistów jest m.in. Mistrzyni dobrze poukładanej firmy (genialne procesy to gwarantowany przychód), która również specjalizuje się nauce Spektrum Dynamiki Bogactwa.

D- Dusza

Na poziomie duszy pomogę Ci zbudować Twoją najcenniejszą przestrzeń. Twoja Dusza, to bezkresny świat cudownych emocji. Podejmując prace relacją z Duszą, z czasem możesz zbudować z nią jeszcze większą ilość połączeń. Przychodzą też do mnie osoby, z którymi zaczynamy od początku. Cieszę się z relacji z każdą osobą, której pomogłem. Nauka wspólnego korzystania z przestrzeni Duszy jest jak wyjście z czarnobiałego telewizora i powitanie świata w 88 K. Dzięki tej wiedzy zaczniesz w pełni wykorzystywać możliwości Twojej cudownej drogi życiowej. W moim zespole specjalistów jest m.in. specjalistka z czytania Kronik Akaszy oraz Mistrz Radiestezji.

Zadzwoń i umów nasze wspólne spotkanie 887 818 800

Wojciech Olender – Mistrz bioenergoterapii, jasnowidz, chiropraktyk, Starszy Śląskiego Cechu Bioenergoterapeutów i Radiestetów w Rybniku.