...

Komórki macierzyste z Mileną Michalak

Komórki macierzyste z Mileną Michalak

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Milenie Michalak za piękny wykład o medycynie komórkowej. Głównym obszarem naszych rozmów były komórki macierzyste. Z pewnością dla wielu słuchaczy komórki macierzyste będą tematem wnikliwych i obszernych badań własnych.

Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem obszernej i praktycznej wiedzy Mileny Michalak. Bardzo się cieszę, że nasze spotkanie kolejny raz miało charakter wspólnej dyskusji. komórki macierzysteNa drodze do poznania siebie bardzo ważna jest wiedza o tym jak jesteśmy zbudowani. Dla mnie najważniejszą częścią było poznanie wiedzy o rodzajach komórek macierzystych:

  • totipotencjalne,
  • pluripotencjalne,
  • multipotencjalne,
  • unipotencjalne.

Każdy z nas ma ogromny potencjał do odbudowywania siebie w kolejnych cyklach swojego życia. Milena przekonywała nas bardzo skutecznie, że należy bardzo dbać o siebie na co dzień w kontekście odnawiania się komórek macierzystych.

Mileno, nasze drzwi są dla ciebie zawsze otwarte.

Było również wiele inspiracji o tym skąd można pozyskiwać komórki macierzyste. Okazuje się, że na świecie jest prowadzone wiele ciekawych badań w tym zakresie. Również w Polsce znajduje się kilka zespołów badawczych, które zgłębiają wiedzę w tym obszarze.

Pięknie dziękujemy za przekazaną wiedzę i zapraszamy ponownie z cudowną inspiracją

Wojciech Olender

Starszy cechu.

Zobacz także

Terapia refleksologią stóp odmienia życie

Radiestezja na co dzień, czyli z wahadłem na zakupy

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.