header photo

WARSZTATY RADYKALNEGO WYBACZANIA

07-08-2020
Serdecznie zapraszamy na planowane na listopad 2020 warsztaty z Radykalnego Wybaczania. Kliknij, by wyświetlić informację zamieszczoną przez prowadzącą Dorotę Pachnik.
Każdy z nas posiada jakąś niezagojoną ranę, przeżycie, które co jakiś czas przypomina nam o bólu, którego doznaliśmy. Nie pozwala ono nam żyć w szczęściu i radości. Wracamy do traumatycznej sytuacji jak bumerang, zasilając ją swymi negatywnymi emocjami. Żyjemy nią, chociaż wydarzyła się lata temu. Sytuacja ta nie pozwala nam na bycie szczęśliwym tu i teraz.
Ma to wpływ na nasze obecne relacje. Ma również olbrzymi wpływ na nasze dzieci i wnuki. Podświadomie przekazujemy im nasze programy i negatywne emocje, I tak żyją one swoim życiem z pokolenia na pokolenie, a my dźwigamy je jako własne.
Zapraszam wszystkich, którzy byli zranieni, niekochani, odrzuceni. Wszystkich, którzy chcą zakończyć niedokończone sprawy. Wszystkich, którzy od teraz chcą żyć pełnią życia, w radości szczęściu i ogólnym dobrostanie. Warsztaty Radykalnego Wybaczania w sposób prosty zmieniają nasze życie, postrzeganie siebie i otaczającego świata.
Zapraszam serdecznie do udziału inwestycja 400 zl
Zapisy
tel. 691 515 26; 32 25717 40
www.dorotapachnik.pl

Search